Paul Batto Jr. Trio v Blues Café //23.3.2024//
Den konání akce 23.03.2024

Paul Batto Jr. Trio v Blues Café //23.3.2024//
Od 19,00 hodin, vstup: 350,-KČ

PAUL BATTO TRIO
Paul Batto je stálicí na evropské scéně již mnoho let. Přestože má kořeny v tradičních žánrech, vzpírá se kategoriím, mísí vlivy a vyhýbá se nálepkám. Paul je plodný skladatel, kytarista a zpěvák, který prostřednictvím niterných a hluboce osobních textů nabízí posluchači pohledy do své stále neklidné duše. Má příběhy, které může vyprávět, a ty přicházejí jako písně mnoha stylů a barev.

Robert Christian je „mistr Stratocasteru" – charakterizovaný svým jedinečným vkusným a oduševnělým stylem. Jeho neskutečná schopnost současně splynout a vyniknout dělá každou dobrou píseň okamžitě lepší. Jedinečný kytarový hlas.

Ondra Kříž čaroděj černobílých kláves , který hraje od doby, kdy byl dost starý na to, aby se poprvé dostal ke klavíru. Vzdělán v klasické hudbě a jazzu. Jeho mezižánrové zkušenosti a všestranné muzikantské umění z něj dělají perfektního partnera pro písňové trio.

…….
Díky společnému hudebnímu cítění, vlivům a vkusu se triu daří vytvořit širokou paletu nálad a zvuk, který jim je vlastní.